05.10.2017

Військова прокуратура Західного регіону України з нагоди 91-річчя привітала полковника юстиції у відставці Лебедєва Сергія Арсенійовича

                    

Начальник відділу прокуратури Західного регіону України Сергій Кітраль та представник ветеранської організації військової прокуратури Андрій Поліщук відвідали та особисто привітали з нагоди 91-ліття полковника юстиції у відставці Сергія Арсенійовича Лебедєва. Окрім того, вручили ветерану цінні дарунки від прокурора регіону.

«Військова прокуратура регіону завжди пам’ятає про своїх ветеранів – людей, які несли віддану та відповідальну службу в органах  прокуратури», – зазначив прокурор і додав, що ці хвилини зустрічей ще раз нагадують про звитягу і силу духу ветеранів, про неоціненний вклад в становлення та розвиток молодого покоління військових юристів.

Сергій Лебедєв щиро подякував гостям за підтримку і допомогу та побажав прокурорам здоров'я, наснаги та рішучості в боротьбі із злочинністю у непростий для Батьківщини час.

Полковника юстиції у відставці також привітала ветеранська організація військової прокуратури регіону, ветерани гарнізону – генерали та офіцери у відставці.

Довідка:

Лебедєв Сергій Арсенійович народився 1926 року в с. Цицеруха Рамешківського району Тверської області в сім’ї селянина. Закінчивши 9-й клас у 1943-му, у віці 17 років був призваний до армії і відправлений у 21 стрілкову навчальну дивізію. 1947 року лейтенантом направили для проходження служби до Німеччини у військову адміністрацію. Служив в 25 механізованій дивізії, в Прибалтійському військовому окрузі.

У 1959 році з відзнакою закінчив військово-юридичний факультет військово-політичної академії і був спрямований у Вінницю до військової прокуратури армії дальньої авіації на посаду слідчого. В 1960 році переведений на посаду слідчого військової прокуратури 38 Ракетної армії.

Від 1961 року служив у Севастополі. Знаходився у відрядженні на Кубі, де військовим прокурором був на сторожі закону 2 роки у найвідповідальніший період історичної Карибської кризи.

У 1963 році повернувся на рідну землю: Одесу, Вінницю… У Рівному продовжив службу в посаді помічника військового прокурора 13 Армії.

Тривалий час проходив службу в військовій прокуратурі Прикарпатського військового округу – до 1978 року, а згодом двадцять років пропрацював у військовій юридичній службі командування ПрикВО.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

 

кількість переглядів: 374