01.12.2017

На Закарпатті військові прокурори вибороли срібло у футбольному турнірі

             

Офіцери військової прокуратури Ужгородського гарнізону взяли участь у турнірі з міні-футболу, присвяченому 26-й річниці створення органів прокуратури України.

Змагалися за першість на майданчику футбольна команда прокуратури гарнізону з місцевими командами органів прокуратури Закарпаття та спілки ветеранів.

Незважаючи на товариський характер турніру, вболівальники могли спостерігати за цікавою, безкомпромісною грою, яка завзято точилася на футбольному полі спорткомплексу «Юність».

У першому матчі проти команди Мукачівської місцевої прокуратури результативну перемогу з рахунком 4:1 здобули військові прокурори Ужгородського гарнізону. Як і очікувалося, другий поєдинок проти команди з м.Хуст завершився черговою перемогою військових правників з рахунком 2:0.

У фінальному ж матчі за перше місце зійшлись футбольні команди військової прокуратури гарнізону та ветеранів органів прокуратури. В результаті напруженого та запеклого поєдинку перемогу з рахунком 1:3 здобула команда ветеранів, посівши перше місце в турнірній таблиці. Срібні призери – футболісти військової прокуратури Ужгородського гарнізону, а їх колеги-футболісти з команди Мукачівської місцевої прокуратури вибороли третє місце у турнірі.

По завершенню змагань команди-переможці отримали кубки, а найкращі гравці – грамоти. Зокрема, кращим захисником визнано прокурора військової прокуратури гарнізону Олександра Продана.

«Безсумнівно, ми сьогодні мали можливість спостерігати за справжньою боротьбою, що точилася на кожному шматку футбольного поля. Прокурори ще раз довели, що воля до перемог у них не тільки у судах, але і на спортивних полях», - зазначив військовий прокурор Ужгородського гарнізону Павло Кириленко і додав, що спорт для прокурорів - це не тільки спосіб визначити кращого, а насамперед, здоров’я та позитивні емоції, що згуртовують колектив.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 266