Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

15.12.2017

Військова прокуратура Західного регіону України обіграла ВСП і вийшла у фінал турніру з міні-футболу з рахунком 3:1

13 грудня 2017 року визначились фінальні пари турніру з міні-футболу серед органів військового управління Західного регіону України, які боротимуться за головний кубок змагань.

Цього дня непростою виявилась боротьба між чотирма командами півфіналу – Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України проти Державної спеціальної служби транспорту (4:0) та військової прокуратури Західного регіону України проти Західного територіального управління військової служби правопорядку (3:1).

У грі військових прокурорів проти військовослужбовців ВСП ще з перших хвилин матчу після стартового свистка стало ясно, хто контролюватиме м'яч упродовж усього поєдинку. Спершу ФК «Захід» уміло створювала опір ФК «ВСП», опісля грала прагматично. Але як тільки відновилась гра у другому таймі, вдалим пасом відзначився прокурор Микола Луців, відкривши на 5 хвилині рахунок 1:0. І тільки під завісу зустрічі ФК «ВСП» вдалося забити господарям турніру один гол, зрівнявши рахунок 1:1 на 14 хвилині тайму.

Оскільки команди зіграли в нічию, гравці пробили післяматчеві пенальті для виявлення переможця. У підсумку, перемога військових прокурорів з рахунком 3:1 завдяки забитим 2 голам по пенальті товаришами по службі і, звісно, нагода поборотися за перше місце.

Вирішальні поєдинки за кубок відбудуться вже в понеділок, 18 грудня 2017 року, об 11.30. На майданчику СКА зійдуться футбольні команди «ЛОВК» - «ФПЗ», «ВКР СБУ» - «НАСВУ», «ДССТ» - «ВСП» та «Західний Кордон» - «Захід». За перше місце позмагаються військові прокурори проти прикордонників, а за третє – військова служба правопорядку проти Державної спецслужби транспорту.

Після цього за підсумками змагань буде визначено кращого бомбардира турніру, якого визначать лишень з гравців кращих чотирьох команд: «Захід», «ДССТ», «ВСП» та «Західний кордон».