12.03.2018

Завдяки військовій прокуратурі до Держбюджету України стягнуто 10,2 млн грн за несвоєчасне виготовлення та поставку комплексу «Положення – 2»

                

Господарським судом м. Києва частково задоволено позов військової прокуратури Західного регіону України та прийнято рішення про стягнення з державного підприємства «Львівський державний завод «Лорта» до Державного бюджету України 10,2 млн грн.

Зокрема, у серпні 2016 року між Міністерством оборони і вказаним заводом укладено договір щодо виготовлення і поставки оборонному відомству комплексу «Положення-2», який призначався для використання у зоні проведення антитерористичної операції.

У зв’язку з порушенням термінів виготовлення продукції виконавець повинен був повернути замовнику кошти, отримані раніше як попередню оплату за контрактом, а також сплатити штрафні санкції. Однак, зазначені зобов’язання завод у добровільному порядку не виконав.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони, військовою прокуратурою заявлено позов про стягнення зазначених коштів за прострочення виготовлення та поставки військової техніки. Суд погодився з доводами прокурора і зобов’язав підприємство повернути вказані кошти.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 465