04.05.2018

На Рівненщині за процесуального керівництва військової прокуратури розслідуються обставини смерті військовослужбовця

         

За процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом смерті військовослужбовця однієї з військових частин гарнізону.

Установлено, що 4 травня 2018 року близько 05.15 год. начальник варти військової частини, почувши постріл на посту складу зберігання озброєння та боєприпасів, прибув на пост разом із резервною групою. У вказаному місці прапорщик С. виявив без ознак життя з кульовим пораненням голови вартового – солдата.

На місце події виїжджали прокурорсько-слідчі працівники військової прокуратури Рівненського гарнізону спільно із слідчо-оперативною групою Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та групою оперативного реагування Рівненського зонального відділення Військової служби правопорядку.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) здійснюється Рівненським відділом поліції Головного управління Національної поліції у Рівненській області, а процесуальне керівництво – військовою прокуратурою Рівненського гарнізону.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України


кількість переглядів: 945