09.08.2018

Військова прокуратура домоглась в суді повернення державі понад 10 тис га мисливських угідь в межах прикордонної смуги Львівщини

           

8 серпня 2018 року рішенням господарського суду м. Києва повністю задоволено позов прокуратури регіону до Львівської обласної ради, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, громадської організації «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» щодо законності надання та використання 10,2 тис га мисливських угідь.

Вказані ділянки знаходяться в межах прикордонної смуги уздовж державного кордону України з республікою Польща на території Львівської області.

Рішенням суду визнано незаконним та скасовано рішення Львівської облради від 9 жовтня 2012. Окрім того, визнано недійсним укладений на його підставі між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та громадською організацією договір про умови ведення мисливського господарства на землях прикордонної смуги.

Суд, підтримавши законність позовних вимог прокуратури, визнав, що вказане рішення облради та укладений на його підставі договір було прийнято всупереч положенням законодавства. На землях оборони, у тому числі прикордонної смуги, заборонено здійснювати використання мисливських угідь.

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 1213