31.08.2018

На Хмельниччині офіцера викрито на хабарі за сприяння в ухиленні від призову на строкову військову службу (ФОТО/ВІДЕО)

        

30 серпня 2018 року військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону спільно зі слідчим управлінням Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області та оперативними співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області ДЗЕ НП України і відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України задокументовано факт одержання неправомірної вигоди начальником одного з районних секторів Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

За 1 300 доларів США хабара підполковник служби цивільного захисту обіцяв вирішити питання щодо не призову Хмельницьким ОМВК громадянина під час осіннього призову на строкову військову службу.

Кошти виявлені та вилучені в повному обсязі під час проведення огляду місця події. Офіцера затримано одразу на місці вчинення злочину.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення йому про підозру, обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 859