20.09.2018

На Прикарпатті затримано працівника вишу на видачі за хабар фіктивних довідок військовозобов’язаним

     

Військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України встановлено факти використання довідок з недостовірною інформацією про проходження військовозобов’язаними навчання у вищому навчальному закладі Івано-Франківської області, при призові останніх на строкову військову службу.

Зокрема, за результатами вжитих спільних заходів 19 вересня 2018 року зафіксовано факт отримання неправомірної вигоди завідувачем Калуського навчального центру дистанційних комунікацій «Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника».

Кошти в сумі 300 дол США призначалися за виготовлення та видачу громадянину України довідки встановленого взірця, яка містила недостовірні відомості про нібито проходження ним навчання у Калуському НКЦ, для подальшого пред’явлення і використання її при призові на строкову військову службу призовною комісією при Калуському МВК та незаконного одержання відстрочки.

Хабар та матеріальні цінності виявлені та вилучені під час проведення огляду місця події.

Правопорушника затримано, вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 1049