04.10.2018

Військова прокуратура Західного регіону України з нагоди 92-річчя привітала полковника юстиції у відставці Лебедєва Сергія Арсенійовича

             

4 жовтня 2018 року заступник військового прокурора Західного регіону України полковник юстиції Сергій Коцюба та представник ветеранської організації військової прокуратури Андрій Поліщук відвідали та особисто привітали з нагоди 92-ліття полковника юстиції у відставці Сергія Арсенійовича Лебедєва. Окрім того, вручили ветерану цінні дарунки від прокурора регіону.

У цей день на адресу іменинника прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. «Офіцери військової прокуратури пишаються Вами і висловлюють сердечну вдячність за мужність та професіоналізм, проявлені на службі. Зокрема, на Кубі упродовж двох років, де Ви військовим прокурором були на сторожі закону у найвідповідальніший період історичної Карибської кризи. Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть зразковим прикладом для молодого покоління прокурорів», – зазначив заступник прокурора регіону і побажав ветерану міцного козацького здоров’я, сили та наснаги.

Сергій Лебедєв щиро подякував гостям за підтримку і допомогу та побажав прокурорам наснаги і рішучості в боротьбі із злочинністю.

Полковника юстиції у відставці також привітала ветеранська організація військової прокуратури регіону, ветерани гарнізону – генерали та офіцери у відставці.

Довідка:

Лебедєв Сергій Арсенійович народився 1926 року в с. Цицеруха Рамешківського району Тверської області в сім’ї селянина. Закінчивши 9-й клас у 1943-му, у віці 17 років був призваний до армії і відправлений у 21 стрілкову навчальну дивізію. 1947 року лейтенантом направили для проходження служби до Німеччини у військову адміністрацію. Служив в 25 механізованій дивізії, в Прибалтійському військовому окрузі.

У 1959 році з відзнакою закінчив військово-юридичний факультет військово-політичної академії і був спрямований у Вінницю до військової прокуратури армії дальньої авіації на посаду слідчого. В 1960 році переведений на посаду слідчого військової прокуратури 38 Ракетної армії.

Від 1961 року служив у Севастополі та упродовж 2 років знаходився у відрядженні на Кубі у період Карибської кризи.
У 1963 році повернувся на рідну землю: Одесу, Вінницю. У Рівному продовжив службу в посаді помічника військового прокурора 13 Армії.

Тривалий час проходив службу в військовій прокуратурі Прикарпатського військового округу – до 1978 року, а згодом двадцять років пропрацював у військовій юридичній службі командування ПрикВО.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 1367