04.10.2018

Військового комісара одного з РВК у Хмельницькій області викрито під час одержання 1000 доларів США хабара (ФОТО)

          

4 жовтня 2018 року за процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону слідчим Управлінням Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Хмельницькій області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди військовим комісаром одного з районних військових комісаріатів в Хмельницькій області.

Кошти у розмірі 1000 доларів США від батька призовника призначалися за прийняття рішення щодо виключення його сина з обліку призовників, як непридатного за станом здоров'я, та, відповідно, не призову на строкову військову службу у Збройні Сили України.

Викриття корупціонера відбулося за сприяння керівництва Хмельницького обласного військового комісаріату.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Хабар виявлено та вилучено у повному обсязі під час проведення огляду місця події. Підполковник затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.
Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 404