09.01.2019

На Рівненщині військова прокуратура повідомила про підозру екс-прикордоннику у вчиненні корупційного злочину

         

8 січня 2019 року військовою прокуратурою Рівненського гарнізону повідомлено про підозру колишньому інспектору прикордонної служби ВПС «Дубровиця» Луцького прикордонного загону у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

У ході досудового розслідування Національною поліцією України за оперативного супроводу Служби безпеки України та процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону встановлено, що підозрюваний за неправомірну вигоду в розмірі 6000 грн, які одержав двома траншами від іноземця, обіцяв сприяти у перетині державного кордону України: в'їзді на територію України без належних на те правових підстав та проставленні відповідних відміток в інформаційній системі ДПС України.

Отримав першу частину хабара у сумі 2500 грн корупціонер особисто готівкою, а другу – на належний йому банківський картковий рахунок.

На даний час накладено арешт на банківський рахунок підозрюваного та вирішується питання про звернення до суду щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 275