Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.07.2024

До 5 років позбавлення волі засуджено командира роти з Хмельниччини за корупцію

 

 

За публічного обвинувачення Хмельницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону командира роти військової частини визнано винним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

Йому призначено покарання у вигляді 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік та з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що в серпні-вересні 2023 року обвинувачений відмовлявся підписати підлеглому рапорт про звільнення із армії без «відкату» у розмірі 17 тисяч гривень, при тому, що у солдата були законні на це підстави – на його утриманні перебувало троє дітей віком до 18 років.

Лише після перерахунку на банківську картку обумовленої суми хабаря командир погодив документ та надіслав солдату фотопідтвердження завізованого рапорту на мобільний телефон.

Свою вину військовий визнав частково.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області за матеріалами Департаменту військової контррозвідки СБУ.

кількість переглядів: 61