29.01.2019

На Закарпатті військова прокуратура викрила наркоділка на спробі підкупу офіцера СБУ (ФОТО)

                                

29 січня 2019 року за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону спільно з оперативними співробітниками представництва Управління внутрішньої безпеки СБУ в Закарпатській області із залученням спеціального підрозділу ЦСО «А» СБУ в Закарпатській області задокументовано факт надання громадянином України неправомірної вигоди начальнику одного з регіональних підрозділів УСБУ в Закарпатській області.

Хабар у сумі 14 тис грн призначався підполковнику за не втручання в неправомірну діяльність хабародавця: виготовлення та розповсюдження особливо небезпечної наркотичної речовини (первентин) на території Закарпатської області. Зокрема, в рамках заходів по кримінальному провадженню задокументовано наміри підозрюваного щодо систематичної передачі співробітнику СБУ вищевказаної суми коштів за не перешкоджання в протиправній діяльності із розповсюдження наркотичних речовин.

Неправомірна вигода виявлена та вилучена в повному обсязі під час проведення огляду місця події. Хабародавця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та звернення до суду щодо обрання міри запобіжного заходу. Військова прокуратура клопотатиме про тримання під вартою.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 308