06.02.2019

Військовою прокуратурою забезпечено реальне виконання судового рішення про скасування незаконної реєстрації незавершеного будівництва поблизу унікального природно-історичного парку «Знесіння»

              

Як повідомлялося раніше, 17 грудня 2018 року Восьмий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Львівського окружного адміністративного суду про задоволення позову заступника військового прокурора Західного регіону України щодо захисту порушених інтересів держави у сфері земельних відносин. При цьому, судом апеляційну скаргу комерційної структури залишено без задоволення.

Зокрема, судами підтверджено скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію за комерційною структурою права власності на об’єкт незавершеного будівництва на земельній ділянці по вул. Довбуша, 15 у м. Львові. Йдеться про територію, що знаходиться в історичному ареалі м. Львова та межує з регіональним ландшафтним парком «Знесіння».

У лютому 2019 року з метою забезпечення реального виконання судового рішення за ініціативи військової прокуратури регіону державним реєстратором внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про скасування реєстрації права власності на вказаний об’єкт незавершеного будівництва за суб’єктом господарської діяльності.

Таким чином, лише завдяки наполегливій та послідовній позиції військової прокуратури регіону забезпечено скасування незаконної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва, відомості про який внесено до державного реєстру речових прав на нерухоме майно ще у лютому 2016 року. Однак, після судових процесів, які тривали майже 2 роки, забезпечено поновлення порушених інтересів держави.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 258