06.02.2019

За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону викрито факт розкрадання військового майна на суму понад 4,5 млн грн

            

За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону слідчими територіального управління ДБР у м. Львові здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно начальника складу ракетно-артилерійського озброєння взводу матеріального забезпечення однієї з військових частин Львівщини.

У ході слідства встановлено, що вказаний військовослужбовець за контрактом, недбало ставлячись до служби та виконання свої обов’язків, не забезпечив належного обліку та зберігання ввіреного військового майна. Це призвело до викрадення у вересні-листопаді 2018 року зі складу військової частини 7 тепловізійних прицілів марки ARCHER та 8 приладів нічного бачення на суму понад 4,5 млн грн.

Правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 425 КК України, санкція якої передбачає покарання до 7 років позбавлення волі.

Окрім того, 5 лютого 2019 року Личаківський районний суд м. Львова обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб вказаному військовослужбовцю. Як альтернативу, суд визначив можливість внесення застави – 153 680 грн.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України


кількість переглядів: 256