28.07.2020

На 600 дол США хабара затримано чергового прикордонника (ФОТО)

          

За процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону повідомлено про підозру інспектору прикордонної служби відділу прикордонної служби «Соломоново» Чопського прикордонного загону за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, хабар у розмірі 600 доларів США призначався за сприяння у незаконному переміщенні тютюнових виробів через державний кордон України. Йдеться про надання інформації щодо часу та місця розміщення прикордонних нарядів на ділянці відповідальності.

На даний час тривають першочергові слідчі (розшукові) дії та допити свідків. Вирішуються питання про обрання прикордоннику запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Національної поліції України та відділ внутрішньої та власної безпеки по Чопському прикордонному загону УВВБ «Захід» Держприкордонслужби України.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 203