29.07.2020

Екс-керівник одного з Головних військових представництв МО України підозрюється в недбалому ставленні до військової служби

            

За процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України 29 липня 2020 року повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника одного з Головних військових представництв МО України у недбалому ставленні до військової служби (ч. 3 ст. 425 КК України).

За даними слідства, у листопаді 2018 року вказаний полковник, тимчасово виконуючи обов'язки начальника вказаного представництва, допустив недбале ставлення до військової служби під час контролю за процесом здійснення закупівлі товарів для військових частин у межах виконання контрактів державного оборонного замовлення.

Як наслідок, державі спричинено збитків на суму понад 2 млн грн. Під час досудового розслідування їх відшкодовано до держбюджету в повному обсязі.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові, оперативний супровід – Управління СБУ у Львівській області.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 249