27.05.2021

Завищення вартості робіт з капітального ремонту будівлі їдальні для військових на майже 900 тис грн – підозрюється підприємець

                  

За процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомлено про підозру директору будівельної компанії у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, з грудня 2017 року по квітень 2018 року вказаний підприємець, зловживаючи своїм службовим становищем, внесла в акти виконаних робіт з капітального ремонту будівлі їдальні на Хмельниччині неправдиві відомості, значно завищивши їх обсяг та використані матеріали. Через її незаконні дії Міністерству оборони України завдано майже 900 тис грн збитків.

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваній міри запобіжного заходу. Тривають слідчі дії для встановлення додаткових епізодів злочинної діяльності та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до привласнення бюджетних коштів.

За процесуального керівництва прокуратури досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СБУ у Львівській області.


Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері Західного регіону

кількість переглядів: 1124