Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
01.01.2023

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці що знаходиться на 1 поверсі приміщення Офісу Генерального прокурора за адресою: 79007, м.Львів по вул. Клепарівська, 20.

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Запити на інформацію подаються на:

- на поштову адресу Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону: м.Львів по вул. Клепарівська, 20, 79007.

- адресу електронної пошти: [email protected]

- за телефоном: (032) 233-31-18;

 

Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію розроблено Форму для подання запиту на отримання публічної інформації, відповідно до нижчевказаного зразка.

Розпорядник інформації                                                                Спеціалізована прокуратру у сфері оборони Західного регіону 

 

 

ЗАПИТ

 на отримання публічної інформації

Найменування юридичної особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи, прізвище, ім’я, по батькові представника запитувача, прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону запитувача

 

 

 

 

 

 

Вид, назва, реквізити, зміст документа, що запитується

 

 

 

 

або

 

Загальний опис інформації, що запитується

 

 

 

 

 

 

Прошу надати відповідь у визначений законом термін. Відповідь надати:

Поштою

 

 

Факсом

 

 

Електронною поштою

 

 

(підкреслити потрібне)

Контактний телефон запитувача

 

 

Дата запиту, підпис

 

 

 

          Відповідальна особа з питань запитів на інформацію, яка оформила запит (відповідно до вимог частини сьомої статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та якщо запит передано по телефону):

посада__________________________________________________________________________

П.І.Б. ___________________________________________________________________________

номер контактного телефону ______________________________________________________

 

_____________________

(дата оформлення запиту)

            

             _____________________

                           (підпис)

                 

Копію запиту надано (крім запиту, оформленого по телефону)

 

«__»__________20__ року                                                        ___________________

                                                                                                          (підпис особи,

                                                                                                      яка отримала запит)

 

Примітки:

            1. Запит може бути поданий на поштову адресу органу прокуратури, до якого подається запит, електронну адресу, телефаксом.

           2. Запит може бути поданий запитувачем особисто до спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Офіс Генерального прокурора, обласні прокуратури, місцеві прокуратури.

            3. Форми запитів можна отримати безпосередньо в Офісі Генерального прокурора, обласних прокуратурах, місцевих прокуратурах.

            4. У запиті потрібно зазначити спосіб отримання інформації.

            5. Відповідь на запит надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

            6. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

7. Інформація на запит обсягом до 10 сторінок включно та інформація, що становить суспільний інтерес, надаються безоплатно.

            8. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

            9. Розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту в таких випадках:

1) розпорядник інформації не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком;

4) не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним працівником відділу розгляду запитів на публічну інформацію, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується

Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про доступ до публічної інформації» парламентський контроль за дотриманням права людини на доступ до інформації здійснюється Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, тимчасовими слідчими комісіями Верховної Ради України, народними депутатами України.

Інформація про систему обліку, види інформації, якою володіє Офіс Генерального прокурора

 

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію та можуть міститися в документах органів прокуратури України

 

Телефони «гарячої лінії» та електронні поштові адреси обласних прокуратур відповідно до Закону України «Про звернення громадян»

 

кількість переглядів: 190