09.10.2015

Військовою прокуратурою Львівського гарнізону направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника комунального господарства м. Львова

  

Військовою  прокуратурою  Львівського  гарнізону  Західного  регіону  України   завершено   досудове   розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього начальника комунального господарства м. Львова у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Як повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону полковник юстиції Михайло Верцімага, означений керівник упродовж декількох років шляхом підписання незаконних наказів про виплату самому собі премії та відповідних надбавок, заволодів грошовими коштами на суму понад 150 тис. грн.

Довідково: максимальна санкція за вчинення вказаних злочинів передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба військової прокуратури
            Західного регіону України

кількість переглядів: 1834