13.09.2018

Військова прокуратура захистила інтереси оборонного відомства на 3,3 млн грн

          

Завдяки вжитим військовою прокуратурою Західного регіону України заходам представницького характеру під час перебування справи на розгляді у суді Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною району забезпечено реєстрацію права власності за державою в особі Міністерства оборони України на 13 будівель. Загальна площа будівель на території військового містечка Старицького гарнізону по вул. Майдан, 6 та 8 у с. Верещиця Яворівського району Львівської області становить 1427,4 кв. м. та вартістю – 3,3 млн грн.

У зв’язку з цим, 5 вересня 2018 року господарським судом Львівської області на підставі п. 2 ч. 1 ст. 231 ГПК України, внаслідок відсутності предмету спору, закрито провадження у справі за позовом першого заступника військового прокурора Західного регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та Яворівської КЕЧ району до мисливсько-рибальського господарства «Майдан» про визнання права власності на нерухоме майно.

До відома: судова тяганина у вказаній справі тривала майже три роки – з січня 2015 року і лише завдяки наполегливій та послідовній позиції військової прокуратури захищено інтереси держави в особі оборонного відомства.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 871