05.03.2019

Прикордонника, який організував «зелений коридор» для незаконної переправи контрабанди тютюну та нелегалів, взято під варту

      

Личаківський районний суд м. Львова підтримав позицію військової прокуратури Західного регіону України та обрав інспектору прикордонної служби ВІПС «Бадалово» ВПС «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком 60 діб. Окрім того, суд визначив можливість внесення застави – 155 тис грн. Відповідне рішення суд прийняв 1 березня 2019 року.

Зазначимо, як установлено в ході досудового розслідування, вказаний прикордонник вимагав та одержав хабар у розмірі 1300 доларів США від місцевого жителя за сприяння у переміщенні через державний кордон України до Угорщини, поза прикордонним та митними контролем, та поза межами пункту пропуску товарів підакцизної групи – сигарет, а також двох нелегальних мігрантів.

Спецоперація з викриття підозрюваного проводилась за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України слідчими Територіального управління ДБР у м. Львові за матеріалами співробітників Управління захисту економіки Нацполіції в Закарпатській області та Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» ДПС України.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 209