15.08.2019

За підтримки військової прокуратури Західного регіону України діти загиблих учасників АТО відпочинуть за кордоном (ФОТО)

        

Уже вшосте військова прокуратура Західного регіону України разом із Ротарі Інтернешнл – Ротарі Клубами України та Польщі організували поїздку на відпочинок, реабілітацію та оздоровлення дітей загиблих учасників АТО.

У місті Закопане, що у Польщі, цього року оздоровляться 17 дітей з різних куточків України: Полтави, Білої Церкви, Львівщини, Київщини, Запоріжжя, Дніпра, Харкова та Одеси.

«Діти у період з 15 серпня по 28 серпня 2019 року перебуватимуть у Закопане, де їм організовано належний відпочинок. З ними працюватимуть лікарі-психологи для того, щоби діти позбулися посттравматичного синдрому у зв’язку із втратою батька, який загинув внаслідок російської агресії», – розповів Олексій Дегтяренко, голова Міждержавного Комітету «Україна-Польща» Ротарі Інтернешнл.

Представник військової прокуратури регіону офіцер Сергій Кітраль передав від колективу військової прокуратури Західного регіону України дітям героїв подарунки і побажав доброго відпочинку в Польщі, а також подякував організаторам заходу з Ротарі Інтернешнл. Саме в цій поїздці діти зможуть оздоровитися, відволіктися та загартуватися.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 587