25.10.2018

На збуті зброї затримано бійців добровольчого воєнізованого формування (ФОТО)

              

24 жовтня 2018 року за процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Хмельницькій області задокументовано факт незаконного збуту нарізної автоматичної зброї групою осіб, що входять до добровольчого воєнізованого формування.

Установлено, що вказані особи збули автомат Калашникова АК-74, 30 набоїв до нього та 9-мм пістолет Макарова за 3600 доларів США.

У ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження, з метою встановлення усіх причетних осіб, упродовж липня-вересня 2018 року задокументовано факти незаконного збуту цією групою осіб: 1 автомата АК-74, 2 пістолетів 9мм та набоїв до них, набоїв калібру 7.62 мм -100 шт. та 3 ручних гранат РГД-5.

Наразі затримано 4 осіб, у кожного з яких виявлені грошові кошти із проведених закупок. Установлюється місце знаходження інших причетних осіб, зокрема з числа військовослужбовців Збройних Сил України.

Окрім того, проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії на територіях Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей. Вирішуються питання щодо повідомлення підозрюваним про підозру за ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 263-2 КК України та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України


кількість переглядів: 1616