01.02.2019

На Закарпатті наркоділка, який намагався підкупити офіцера СБУ, взято під варту

                      

31 січня 2019 року Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб наркоділку-хабародавцю із Закарпаття. Як альтернативу, суд визначив можливість внесення застави – понад 998,9 тис грн.

Нагадаємо, що напередодні за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону спільно з оперативними співробітниками представництва Управління внутрішньої безпеки СБУ в Закарпатській області із залученням спеціального підрозділу ЦСО «А» СБУ в Закарпатській області задокументовано факт надання громадянином України неправомірної вигоди начальнику одного з регіональних підрозділів УСБУ в Закарпатській області.

Хабар у сумі 14 тис грн призначався підполковнику за не втручання в неправомірну діяльність хабародавця: виготовлення та розповсюдження особливо небезпечної наркотичної речовини (первентин) на території Закарпатської області. Зокрема, в рамках заходів по кримінальному провадженню задокументовано наміри підозрюваного щодо систематичної передачі співробітнику СБУ вищевказаної суми коштів за не перешкоджання в протиправній діяльності із розповсюдження наркотичних речовин.

 

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 249