28.08.2019

До відома громадськості та ЗМІ: Блог американського полковника із звинуваченнями на адресу українських військових є фальшивим

                

В окремих ЗМІ з’явилися публікації із посиланням на фейковий особистий блог американського полковника. Інформація про те, що начебто «п'яні, жадібні і ледачі українські військові є головною проблемою Яворівського навчального центру», є недостовірною і представлена у фальшивому блозі.

Об’єднана Багатонаціональна Група з Підготовки – Україна ОТГ «Карантан» та її керівники, які наразі знаходяться у військовому відрядженні, цінують та поважають створене партнерство з Навчальним Центром Підготовки Підрозділів – Яворів та Збройними Силами України. Збройні Сили України – це елітні війська, які проявили себе як мотивовані, наповнені патріотизмом, бажанням здобувати новий досвід та підвищувати свої оборонні можливості.

При цьому зазначаємо спільно із ОТГ «Карантан» та ОБГП-У, що, нещодавно особа, яка видає себе за командувача ОБГП-У, зробила спробу дискредитувати місію та Збройні Сили України. Ця особа – самозванець і не представляє інтереси ОТГ «Карантан» або ОБГП-У.

Згідно наданих даних ОБГП-У, засобами комунікації ОТГ «Карантан» та ОБГП-У є офіційні прес-релізи та публікації про армію США на платформах Facebook, Flickr, Twitter та Instagram.

Місія ОБГП-У перебуває тут на запрошення українського уряду, а ОТГ «Карантан» націлена на подальший розвиток міцних відносин між нашими країнами.

Військова прокуратура Західного регіону України, як і ОБГП-У та ОТГ «Карантан», радить представникам ЗМІ звертатися за інформацією до уповноважених на це джерел та не розповсюджувати недостовірну інформацію.

З офіційними повідомленнями від ОБГП-У можна ознайомитися за посиланнями:

U.S. Army: dvidshub.net/feature/jmtgu
Facebook: facebook.com/JMTGUkraine
Flickr: flickr.com/photos/181914451@N05
Twitter: twitter.com/JMTG_Ukraine
Instagram: Instagram.com/jmtgukraine


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 303