29.08.2019

Військові прокурори Західного регіону України передали важкохворим дітям волонтерську допомогу (ФОТО)

            

Напередодні Дня знань військова прокуратура Західного регіону України за усталеною традицією долучилась до благодійності і передала важливі та актуальні подарунки для дітей з інвалідністю.

На прохання благодійної організації «Благодійний фонд «Єднання спільноти», під опікою яких знаходиться три тисячі важкохворих дітей з м. Києва з різною складністю захворювань і які потребують матеріальної допомога та підтримки, військові прокурори передали для привітань до 1 вересня дитяче харчування – молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво, а також засоби гігієни – підгузки, вологі серветки, шампуні та рідке мило.

Увесь вантаж до 1 вересня вже відправився благодійникам. І, як зазначили прокурори, офіцери й надалі будуть підтримувати благодійні акції та опікуватися потребуючими дітьми.

Варто зазначити, що більшість вказаних дітей проходять лікування амбулаторно через недостатню кількість місць в центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС, а також через важке протікання хвороби (лежачі та не пересувні).Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 288