06.09.2019

На Хмельниччині завдяки військовій прокуратурі арештовано земельні ділянки Міноборони задля попередження їх подальшого незаконного відчуження

            

За принципової позиції військової прокуратури Хмельницького гарнізону у ході слідства Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на понад 400 земельних ділянок Міноборони, що незаконно відчужені Старокостянтинівською міською радою на користь приватних осіб. Загальна їх площа на території м. Старокостянтинова становить 90 га.

Установлено, що упродовж 2017 року службові особи Старокостянтинівської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, без погодження та попередження КЕВ м. Хмельницький підготували документи та прийняли на сесії незаконне рішення про виготовлення технічної документації та присвоєння кадастрових номерів. Опісля, задля незаконного заволодіння та розтрати земель держвласності, посадовці провели незаконний поділ земельної ділянки, щоб передати їх у приватну власність.

При цьому варто зазначити, що в листопаді 2018 року Господарським судом Хмельницької області підтримано законність позовних вимог КЕВ м. Хмельницький і рішення сесії міськради визнано незаконними та скасовано. Це ж рішення суду залишено без змін в березні 2019 року Північно-Західним апеляційним господарським судом.

Військовою прокуратурою гарнізону і надалі вживатимуться вичерпні заходи для унеможливлення відчуження земельних ділянок оборони.


Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 1048