11.11.2019

Військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону викрила військовослужбовця на незаконному збуті боєприпасів (ФОТО)

         

Військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону спільно з відділом захисту національної державності Управління СБУ в Івано-Франківській області задокументовано факт повторного незаконного збуту боєприпасів військовослужбовцем військової служби за контрактом однієї з військових частин Прикарпаття.

За даними слідства, 30-річний старший солдат без передбаченого законом дозволу придбав, носив, зберігав та збув в серпні 2019 року за 4800 гривень п’ять гранат оборонної дії типу Ф-1 та три гранати наступальної дії типу РГД-5. Опісля, 8 листопада 2019 року повторно придбав, носив, зберігав та збув за 7500 гривень три РПГ-22.

Під час проведення огляду місця події отримані кошти вилучено в повному обсязі, як і боєприпаси – два РПГ-22. Окрім цього, за місцем проживання військовослужбовця вилучено: 34 патрони, дві сигнальні міни світлової дії М-14 та пластикова пляшка із порохом.

На даний час правопорушника затримано та йому повідомлено про підозру. Вирішуються питання щодо обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області, а процесуальне керівництво – військова прокуратура Івано-Франківського гарнізону.
Пресслужба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 474