18.11.2019

Військові прокурори Західного регіону України вдосконалили практичні навички військової справи (ФОТО)

           

Напередодні вихідних, 15 листопада 2019 року, військові прокурори Західного регіону України та Львівського гарнізону, з метою підвищення та вдосконалення теоретичних і практичних знань, навичок військової справи, успішно відпрацювали на базі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного заняття з вогневої підготовки.

Спершу офіцери пройшли інструктаж, під час якого опрацювали основні заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, а також статути Збройних Сил України та інші військові дисципліни.

Опісля, на заняттях у тирі вдосконалили теоретичну підготовку та практичні навички стрільби з пістолету Макарова, який знаходяться на озброєнні в Збройних Силах України.

Як зазначили прокурорські працівники, невід’ємною і вкрай важливою складовою у системі службових обов’язків кожного військовослужбовця є оволодіння військовою майстерністю. Саме тому, у ході занять з вогневої підготовки, прокурори продемонстрували високий рівень володіння озброєнням Збройних Сил України.

 


Пресслужба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 437