08.09.2020

За клопотанням військової прокуратури суд застосував до начальника одного з локомотивних депо Львівської залізниці тримання під вартою

            

За клопотанням військової прокуратури Ужгородського гарнізону Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці до начальника одного з локомотивних депо регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», який підозрюється в наданні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369 КК України).

Як альтернативу, суд визначив йому можливість внесення застави – 115,6 тис грн.

За даними слідства, вказаний посадовець надав 1500 доларів США неправомірної вигоди співробітнику УСБУ в Закарпатській області за невтручання у протиправну діяльність: контрабанду бурштину та тютюнових виробів через державний кордон України, а також злив пального з локомотивів.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Головне управління Національної поліції в Закарпатській області, оперативний супровід – ПВБ в Закарпатській області Головного управління внутрішньої безпеки СБУ.
Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

кількість переглядів: 60