06.10.2020

Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону привітала з нагоди 94-річчя полковника юстиції у відставці Лебедєва Сергія Арсенійовича

              

6 жовтня 2020 року в.о. начальника відділу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Сергій Кітраль та представник ветеранської організації військової прокуратури Андрій Поліщук відвідали та особисто привітали з нагоди 94-ліття полковника юстиції у відставці Лебедєва Сергія Арсенійовича. Також вручили ветерану цінні дарунки від керівника прокуратури.

Під час вже звичної та щирої розмови Сергій Лебедєв подякував прокурору і молодому поколінню правників за підтримку і шану, побажав наснаги в боротьбі із злочинністю і завжди пам’ятати про своїх наставників-ветеранів. Також згадав буремні роки служби, зокрема, на Кубі.

Полковника юстиції у відставці також привітала ветеранська організація військової прокуратури регіону, ветерани гарнізону – генерали та офіцери у відставці.

Довідково: Лебедєв Сергій Арсенійович народився 1926 року в с. Цицеруха Рамешківського району Тверської області в сім’ї селянина. Закінчивши 9-й клас у 1943-му, у віці 17 років був призваний до Армії і відправлений у 21 стрілкову навчальну дивізію. 1947 року лейтенантом направили для проходження служби до Німеччини у військову адміністрацію. Служив в 25 механізованій дивізії, в Прибалтійському військовому окрузі.

У 1959 році з відзнакою закінчив військово-юридичний факультет військово-політичної академії і був спрямований у Вінницю до військової прокуратури армії дальньої авіації на посаду слідчого. В 1960 році переведений на посаду слідчого військової прокуратури 38 Ракетної армії.

Від 1961 року служив у Севастополі та упродовж 2 років знаходився у відрядженні на Кубі у період Карибської кризи.

У 1963 році повернувся на рідну землю: Одесу, Вінницю. У Рівному продовжив службу в посаді помічника військового прокурора 13 Армії. Тривалий час проходив службу в військовій прокуратурі Прикарпатського військового округу – до 1978 року, а згодом двадцять років пропрацював у військовій юридичній службі командування ПрикВО.


Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері Західного регіону

кількість переглядів: 99