08.07.2021

8000 євро хабаря за іноземне громадянство – підозрюється прикордонниця зі Закарпаття (ФОТО)

        

За процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону 7 липня 2021 року викрито військовослужбовця одного з відділів прикордонної служби Чопського прикордонного загону на отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, прикордонниця отримала 8000 євро хабаря за сприяння в отриманні паспорту Ізраїльської Республіки в обхід встановлених правил та з підробленням первинних документів. За кошти вона обіцяла швидке отримання іноземного громадянства, перевірку паспортна через можливі бази даних та безперешкодний перетин кордону, незважаючи на наявність «подвійного» громадянства.

Затримано її при отриманні частини коштів – 3000 євро та передачі іноземного паспорту. Слідчі дії тривають. Вирішуються питання про повідомлення прикордонниці про підозру та обрання запобіжного заходу.

У ході проведених обшуків за місцем проживання старшого прапорщика виявлено та вилучено паспорти громадянина Угорської Республіки та Азербайджанської Республіки на третю особу.

Викриття злочину проводилося прокурорами спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за матеріалами та спільно з відділом внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону, ГВВВБ «Захід» Державної прикордонної служби України та Департаментом військової контррозвідки СБУ.


Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері Західного регіону

кількість переглядів: 775