Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.01.2022

Заволодіння майже 6 млн грн бюджетних коштів при будівництві казарм для військовослужбовців - підозрюється організована злочинна група

        

За процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону 28 січня 2022 року повідомлено про підозру членам організованої злочинної групи - керівнику приватного підприємства та двом його спільникам у заволодінні організованою групою бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч.ч. 2, 3 ст. 27 та ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, вказані особи під час будівництва казарм поліпшеного типу для військовослужбовців на території одного з військових містечок Хмельницького, привласнили майже 6 млн грн бюджетних коштів шляхом складання та підписання актів виконаних робіт. При цьому, окремі роботи фактично виконані не були.

Слідство триває. На даний час усім особам вручені клопотання про обрання запобіжного заходу, а також перевіряється причетність до вчинення злочину інших осіб.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, оперативний супровід - Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.


Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері Західного регіону

кількість переглядів: 1346