11.07.2022

Підприємці на Закарпатті привласнили понад півмільйона гривень, виділених на облаштування території військового містечка

 

 

Закарпатська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно двох підприємців, які групою осіб вчинили зловживання службовим становищем, заволоділи чужим майном у особливо великих розмірах та здійснили службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч.1 ст.28 ч.2 ст.366, ч.5 ст.191 КК України).

Слідством встановлено, що виконавець робіт (ФОП) спільно із інженером з технічному нагляду, впродовж серпня-вересня 2019 року сфабрикували акти виконаних будівельних робіт та довідки про вартість благоустрою території військового містечка, чим завдали збитків Міністерству оборони України в особі КЕВ м. Мукачево.

В акти виконаних робіт вказані особи внесли відомості, які не відповідають обсягам, видам, якості матеріалів та вартості виконаних робіт.

Таким чином заволоділи 577,5 тис грн.

Максимальний термін покарання, який загрожує фігурантам, – 12 років ув'язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу УСР  в Закарпатській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ з питань інформаційної політики

Спеціалізованої прокуратури у військовій

та оборонній сфері Західного регіону

кількість переглядів: 1054